Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2019 w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacja zadania: Plac Zabaw dla Dorosłych "Karuzelin". Zadanie zostanie zrealizowane w ramach BO 2019.

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z wyjazdem z al. Havla w kierunku Armii Krajowej – budowa drugiego prawoskrętu.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Boisko wielofunkcyjne między pętlą tramwajową Łostowice - Świętokrzyska a zbiornikiem retencyjnym Augustowska".

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Przygotowujemy się do realizacji budowy  boiska sportowego dla dzielnicy Dolny Wrzeszcz. Teren ten będzie wykorzystywany w celach sportowych przez społeczność mieszkańców naszej dzielnicy oraz uczniów dwóch szkół – II LO i XIX LO.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z montażem oświetlenia w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.