Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa bulodromu przy SP 85 w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania: "Tor do gry w bule" przy ul. Stolema na Jasieniu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

BULE Stolema LOK

StolemaSP 3

Celem projektu jest budowa toru do gry o wymiarach 15m x 4m. Dodatkowo zostaną ustawione dwie  ławki dla widzów, stanie tablica zawierająca opis zasad gry oraz wypożyczenia kul do gry, które będą wydawana na portierni szkoły. 

Termin realizacji: II kwartał 2021 r. 

Aktualizacja, 23.02.2021 r.

Umowę na realizację zadania podpisano z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym „MIZAN” Sławomir Ossowski. Koszt prac wyniesie niecałe 28 tys. złotych. Koniec prac przewidziano na koniec maja 2021 r.

Aktualizacja, 4.02.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na budowę toru do gry w bule przy Szkole Podstawowej nr 85. Termin realizacji określono na 3 miesiące od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 9 lutego.


Aktualizacja 05.11.2020 r.

Pozyskaliśmy dokumentację projektową dla powyższego zadania, trwa przygotowanie dokumentów niezbędnych do ogłoszenia postępowania na roboty budowlane. Realizacja prac przewidziana jest na 2021 rok.