Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Integracyjny plac zabawowo-rekreacyjny przy ul. Góreckiego w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania: Integracyjny plac zabawowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Goreckiego LOK

Gleboka16 01 20 5

Celem projektu jest stworzenie ogólnodostępnego, integracyjnego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i pełnosprawnych na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2. Celem realizowanego zadania będzie stworzenie bezpiecznego miejsca dla wychowanków Ośrodka oraz mieszkańców Nowego Portu. Bezpieczeństwo korzystających z placu poprawi zamontowany monitoring wizyjny.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Aktualizacja, 24.06.2020 r.

23 czerwca podpisano umowę na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Wykonawcą jest firma ACTIVE LINE Marcin Taczalski. Koszt inwestycji to ponad 202 tys. złotych. Prace zakończą się do końca 2020 r.

Aktualizacja, 13.05.2020 r.

13 maja poznaliśmy oferty w przetargu na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". W budżecie zabezpieczono  240 tys. złotych. Wpłynęły cztery oferty, z których najniższa opiewa na ponad 202 tys. złotych. Oferty są obecnie analizowane.

Aktualizacja, 28.04.2020 r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Termin realizacji to 6 miesięcy od daty podpisania umowy.