Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Modernizacja placu zabaw w Parku Zielonym - bezpieczne i ciekawe miejsce zabaw dla wszystkich dzieci - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na modernizacji placu zabaw w Parku Zielonym - bezpieczne i ciekawe miejsce zabaw dla wszystkich dzieci w ramach BO 2021.

 
Modernizacja placu zabaw w Parku Zielonym Aniolki
 

W ramach przygotowanego wniosku zaplanowano:

  1. wymienić wymyte żwirowe podłoże na nową nawierzchnię bezpieczną,
  2. uporządkować zdekompletowane ogrodzenie,
  3. wprowadzić ciekawe instalacje integrujące,
  4. rozbudować plac zabaw o linarium,

Realizacja wniosku umożliwi wprowadzenie bezpiecznego i atrakcyjnego zagospodarowania jedynego placu zabaw na dolnym tarasie Aniołek.Plac zabaw jest zlokalizowany w Parku Zielonym, pomiędzy ul. M.Skłodowskiej-Curie, a ul.M.Smoluchowskiego, działka 0067.23.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

 

 Widok przed realizacją zadania

aniolki plac zabawfot. materiał wnioskodawcy