Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Celem rewitalizacji i przebudowy, oprócz zabezpieczenia obiektu zabytkowego przed dalszą degradacją, poprawą stanu technicznego oraz dostosowaniem do obecnych wymagań i przepisów jest zachowanie i wyeksponowanie wartości kulturowych historycznego Parku Opackiego.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji III etapu przebudowy kompleksu palmiarni. Prace prowadzone są na terenie oranżerii.

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z remontem i przebudową budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku przy ul. Leczkowa.

Przystąpiliśmy do przebudowy Gimnazjum  nr 12 w Gdańsku ul. Wrzeszczańska 29 na potrzeby Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych oraz Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania polegającego na przebudowie drugiej części Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polanki.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania związanego z przebudową Gimnazjum nr 12 w Gdańsku ul. Wrzeszczańska 29 na potrzeby Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień.