Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Integrująca przestrzeń sportowo-rekreacyjna w Oliwie w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację  zadania "Integrująca przestrzeń sportowo-rekreacyjna w Oliwie. Czas na integrację w Oliwie!"

Celem projektu było  zapewnienie ogólnodostępnej przestrzeni sportowo - rekreacyjnej, która wpłynie na wzrost aktywności fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia.

Powstało  wielofunkcyjne boisko o nawierzchni poliuretanowej o wymiarze 20x40m na terenie istniejącego boiska o nawierzchni żwirowej, wyposażone w m.in.
- piłkochwyty,
- kosze do koszykówki – 4 szt.
- bramki do piłki ręcznej – 2 szt.
- słupki do gry w siatkówkę,
- słupki do gry w tenisa ziemnego.

Ponadto powstała  skocznia do skoku w dal,  tor dla rolkarzy i wrotkarzy wokół boiska o nawierzchni asfaltowej. Obiekt został  oświetlony i wyposażony w monitoring.

Wykonawca:  Elsik Sp.z.o.o
Termin realizacji: czerwiec-październik 2020 r.
Koszt inwestycji: ok.  443 tys. złotych

Wasowicza

Widok po zakończeniu realizacji zadania:

wasowicza1

Aktualizacja, 4.09.2020 r.

Wykonano nawierzchnię toru rolkarskiego i toru do skoku w dal. Wymalowano już także linie boiska.

prz2

Aktualizacja, 19.08.2020 r.

Wykonano nawierzchnię boiska oraz bieżni do skoku w dal. Trwają prace przy wykonaniu nawierzchni toru rolkarskiego oraz przy malowaniu linii boiska.

 Wasowicza 08 20 4

Aktualizacja, 23.07.2020 r.

Wykonawca przystąpił do prac. Obecnie trwa wyrównywanie terenu pod wielofunkcyjne boisko.

int

Aktualizacja, 3.07.2020 r.

Umowa na realizację zadania została podpisana z firmą Elsik. Koszt to niecałe 443 tys. złotych. Prace zakończą się do końca października.

Aktualizacja, 5.05.2020 r.

5 maja poznaliśmy oferty w przetargu na realizację zadania. Wpłynęły cztery oferty. Na realizację zadania zabezpieczono 519.131,00 zł brutto. Najniższa oferta opiewa na 442.800,00 zł. Oferty są obecnie analizowane.

Aktualizacja, 8.04.2020 r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania, polegającego na budowie wielofunkcyjnego boiska o nawierzchni poliuretanowej o rozmiarach 20x40m, toru rolkarskiego wokół boiska i skoczni do skoku w dal. Obiekt zostanie oświetlony i wyposazony w monitoring.  Otwarcie ofert zaplanowano na 27 kwietnia. Termin realizacji określono na 4 miesiące od daty podpisania umowy.