Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Parkingi - i nie tylko - Niedźwiednika w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania "Parkingi - i nie tylko - Niedźwiednika ". Wykonawca przygotowuje się do rozpoczęcia robót budowlanych.

Parkingi Niedzwiednika

Zadanie podzielono na dwie części:
Część 1: utwardzenie terenu pomiędzy blokami przy ul. Leśna Góra 3 i 5, wraz z oświetleniem.
Częśc 2: utwardzenie terenu przy przychodni oraz chodnik wzdłuż ul. Leśna Góra przy Szkole Podstawowej nr 38.

Termin realizacji: listopad 2020 r.

Aktualizacja, 29.07.2020 r.

28 lipca podpisano umowę na obie części zadania, których Wykonawcą została firma Drogomet. Koszt pierwszej części wynosi ponad 239 tys.zł, a drugiej niecałe 116 tys.zł. Prace potrwają do listopada 2020 r.

Aktualizacja, 29.06.2020 r.

29 czerwca poznaliśmy oferty w obu częściach przetargu. Na pierwszą część zadania "Utwardzenie terenu wraz z oświetleniem przy ul. Leśna Góra" zarezerwowano 200 tys. złotych. Wpłynęło 6 ofert, z których najniższa opiewa na 239 tys. złotych. Na drugą i trzecią część zadania: Zadanie nr 2 – Utwardzenie terenu przy Przychodni. Zadanie nr 3 – Chodnik do szkoły wzdłuż ul. Leśna Góra także wpłynęło 6 ofert. Zarezerwowano 85 tys. zł. Najniższa oferta wynosi ponad 115 tys. Oferty są obecnie analizowane. Decyzję ws. rozstrzygnięcia przetargu podejmą władze Gdańska.

Aktualizacja, 24.06.2020 r.
W związku z licznymi zapytania złożonymi przez potencjalnych uczestników postępowania, termin otwarcia ofert został przesunięty na 29 czerwca br.

Aktualizacja, 25.05.2020
r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania. Realizacja potrwa 4 miesiące od daty podpisania umowy. Obecnie czekamy na otwarcie, które odbędzie się w pierwszej połowie czerwca.