Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Boisko wielofunkcyjne między pętlą tramwajową Łostowice - Świętokrzyska a zbiornikiem retencyjnym Augustowska".

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania "Aktywny zbiornik Augustowski - modernizacja placu zabaw i siłowni pod chmurką"

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: "Vistula II" - zagospodarowanie nabrzeża Martwej Wisły i Parku Zdrojowego na Wyspie Sobieszewskiej

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Przygotowujemy się do realizacja zadania: Plac Zabaw dla Dorosłych "Karuzelin". Zadanie zostanie zrealizowane w ramach BO 2019.

Przygotowujemy się do realizacji zadania w zakresie remontu chodnika, budowy trzech dróg rowerowych do połączenia z Parkiem Reagana oraz usytuowania 5 stojaków na rowery w ”Krainie Zabawy”.