Przygotowujemy się do realizacji zadania związanego z zagospodarowaniem dolinki przy akademikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dolinka znajdująca się między akademikami GUMed, a zabudową górnego tarasu dzielnicy Aniołki - w ostatnich latach zyskała na funkcjonalności - założono oświetlenie i planowane jest utwardzenie, przebiegającej jej brzegiem.

Celem projektu jest zmiana tego miejsca w przestrzeń integrującą mieszkańców różnych części dzielnicy oraz społeczność studencką. Na projekt składają się montaż murowanego stołu do grilla, oraz drewnianych stołów i ław, masywnego pojemnika (bliżej schodów) na śmieci oraz urządzenia do ćwiczeń w formie zestawu drabinek - tzw. "street workout" (bliżej osiedla studenckiego). Przy schodach wykonany zostanie podjazd dla wózków. Nowa infrastruktura miałaby mieć minimalistyczną formę i kompozycyjnie współgrać z walorami przyrodniczymi dolinki.

Termin realizacji: 3 miesiące od daty podpisania umowy

Wronia gorka

Aktualizacja, 23.06.2020 r.

Ogłoszono postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawcy robót. Oferty można wysyłać do 29 czerwca. Realizacja potrwa 3 miesiące od daty podpisania umowy.