Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Boisko dla Dolnego Wrzeszcza przy II LO w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończono  budowę   boiska sportowego dla dzielnicy Dolny Wrzeszcz. Teren ten będzie wykorzystywany w celach sportowych przez społeczność mieszkańców naszej dzielnicy oraz uczniów dwóch szkół – II LO i XIX LO.

Boisko powstało  na terenie łączącym obydwie szkoły, który jest pozbawiony ruchu kołowego i dzięki swojej formie dużego podwórza oraz zamkniętemu położeniu wszelki hałas spowodowany użytkowaniem nie będzie przeszkadzał mieszkańcom. Zakończyła się budowa boiska w pobliżu II i XIX LO w Gdańsku. Nowy obiekt powstał pomiędzy al. Legionów a ul. Pestalozziego. Boisko będzie ogólnodostępne. Mieszkańcy będą na nim mogli pograć w piłkę nożną lub w streetballa. Teren jest oświetlony, więc można z niego korzystać także wieczorami.

Wykonawca:Elsik sp. z o.o.
Termin realizacji: sierpień - grudzień 2020
Koszt inwestycji: ok. 849 tys. złotych

Termin realizacji: grudzień 2020 r.

II LO Boisko

19LOPestalazziego 2

 

Widok po zakończeniu realizacji:

Boisko Dolny Wrzeszcz

Aktualizacja, 13.11.2020 r.

Nawierzchnia boiska ze sztucznej trawy jest już wykonana, nawierzchnia EPDM na boisku do siatkówki i streetballa również.  Zamontowane zostały trybuny, ławki i kosze na odpady. Wykonawca oczekuje na dostawę słupów oświetleniowych.  Do  montażu pozostały bramki boiskowe  i kosze do koszykówki.

bdo

Aktualizacja, 16.10.2020 r.

Na terenie budowy ułożono nawierzchnię boiska piłkarskiego. Wykonano fundamenty pod słupy oświetleniowe. Trwają prace nad wykonaniem boiska do siatkówki i streetballa.

dol3

Aktualizacja, 24.08.2020 r.

Podpisano umowę na realizację zadania. Wykonawcą jest firma Elsik Sp. z o.o.. Koszt prac wyniesie ponad 847 tys. złotych. Roboty zakończą się w grudniu 2020 r.

Aktualizacja, 20.07.2020 r.

20 lipca poznaliśmy oferty w przetargu na realizację zadania. W budżecie na ten cel zabezpieczono ponad 703 tys. złotych. Wpłynęło 5 ofert, z których najniższa opiewa na ponad 848 tys. złotych. Oferty są obecnie analizowane pod względem formalno-prawnych.

Aktualizacja, 30.06.2020 r.

Porzedni przetarg został unieważniony ze względu na zbyt wysokie oferty. 29 czerwca ogłoszono kolejne postępowanie. Otwarcie ofert zaplanowano w połowie lipca.

Aktualizacja, 12.03.2020 r.

12 marca poznaliśmy oferty w przetargu. Wpłynęły trzy oferty, najniższa z nich opiewa na ok. 1, 07 mln złotych. Budżet przeznaczony na realizację zadania wynosi 700 tys. złotych. Oferty są obecnie analizowane pod względem formalno-prawnym.

Aktualizacja, 24.02.2020 r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania. Termin realizacji określono na 4 miesiące od daty podpisania umowy. Oferty poznamy 10 marca.