Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Baseny

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania polegającego na przebudowanie basenu w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Reja 25.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na wykonaniu modernizacji basenu w Liceum Ogólnokształcącym nr XV przy ul. Pilotów 7. Zadanie realizowane było w dwóch etapach. 

Obiekt powstał na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Stryjewskiego 28. Basen został wykonany na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej już przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach i będzie służył nie tylko uczniom szkoły podstawowej, ale również będzie pełnił funkcję obiektu ogólnodostępnego służącym mieszkańcom dzielnicy Stogi. 

Basen wybudowany został na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach. Nowy basen posłuży nie tylko uczniom CKZiU, ale również mieszkańcom dzielnicy, ponieważ będzie ogólnodostępny.

 

Basen zbudowany został na bazie zaadaptowanego projektu pływalni przy szkole przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach.

Przedmiotem inwestycji była kompleksowa realizacja obiektu basenu krytego, zlokalizowanego przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 3 w Gdańsku Chełmie.