Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Szkoły

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

LoGoTyP

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie dwupoziomowego pawilonu przeznaczonego na laboratoria i pracownie, które będą przeznaczone dla uczniów Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku na potrzeby kształcenia w zawodach technik mechanik okrętowy, technik eksploatacji portów i terminali, technik logistyk, technik spedytor, technik nawigator w branży Transport, logistyka i motoryzacja.

 

RPO EFRR PL

 

 Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie budynku dydaktycznego w Zespole Szkół Energetycznych.

W wyniku modernizacji zostały przebudowane sanitariany męskie w budynku głównym Liceum Ogólnokształcącego nr V w Gdańsku, ul. Polanki 130.

Termin realizacji:
18.03.2011r. – 27.04.2011r.

W ramach Modernizacji w obiektach oświatowych Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację budowy budynku dydaktyczno-warsztatowego zlokalizowanego przy Zespole Szkół Architektury Krajobrazu
i Handlowo-Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31 w Gdańsku. Zgodnie 

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła zadanie polegające na przebudowie sali gimnastycznej w SP nr 35 przy ul. Wąsowicza w Gdańsku. W ramach prac przebudowany został budynek sali gimnastycznej wraz z zapleczem szatniowo – sanitarnym. Docieplone zostały również ściany zewnętrzne oraz wymienione hydranty w obiekcie szkolnym.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła pierwszą część realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: 
Budowa szkoły podstawowej przy ulicy Kalinowej i Azaliowej w Gdańsku (po kliknięciu na nazwę, obejrzymy wirtualny spacer po zaprojektowanym obiekcie).