Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przystępujemy do realizacji zadania - modernizacja budynku internatu Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku przy Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35 w zakresie dostosowania obiektu do wymogów pożarowych wraz robotami towarzyszącymi.

LoGoTyP

 

Inwestycja będzie polegała na remoncie łazienek w budynku A zgodnie z projektem Zadanie I - Przebudowa zespołów sanitarnych - WC, umywalni i natrysków w budynku internatu przy Zespole Szkół Zawodowych. Dodatkowo w budynku A zostaną wymalowane korytarze i wymienione wszystkie drzwi do pokoi mieszkalnych a w budynku C wymienione zostaną okna.

Widok przed realizacją zadania

ZSKiW 05 19 1

Aktualizacja 12.09.2019 r.

W budynku szkoły trwają prace wykończeniowe.Zakończył się remont łazienek. Wykonywane są roboty przy malowaniu korytarzy i sal.

20190911 115113Aktualizacja 17.06.2019 r.
3 czerwca 2019 r.podpisaliśmy umowę na realizację zadania z firmą ECOZET Sp. z o. o. z Kalisk Kościerskich. Koszt robót wyniesie prawie 2,2 miliona złotych. Prace potrwają do września 2019 r.