Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa pawilonu przeznaczonego na laboratoria i pracownie w ZSM

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

LoGoTyP

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie dwupoziomowego pawilonu przeznaczonego na laboratoria i pracownie, które będą przeznaczone dla uczniów Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku na potrzeby kształcenia w zawodach technik mechanik okrętowy, technik eksploatacji portów i terminali, technik logistyk, technik spedytor, technik nawigator w branży Transport, logistyka i motoryzacja.

 

W ramach zadania powstanie nowy budynek dydaktyczny wraz z wyposażeniem, które umożliwi uczniom Zespołu Szkół Morskich kształcenie we wspomnianych zawodach. W budynku będą mieściły się laboratoria i pracownie językowe, nawigacji, logistyczne, logistyczno – spedycyjne, mechaniczne, eksploatacji portów i terminali, informatyczne, a także pomieszczenie biurowe, pokój nauczycielski, szatnia, magazyny, pomieszczenia higieniczno-sanitarne. Projektowany budynek powstanie na planie prostokąta o wymiarach 39,57 x 20,58 m.

Budynek będzie monitorowany i będzie miał dostęp do Internetu. Teren wokół pawilonu zostanie zagospodarowany.

Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania: Gdańsk Miastem Zawodowców – rozwój infrastruktury szkół zawodowych: budowa, rozbudowa, przebudowa oraz wyposażenie obiektów szkół zawodowych (RPPM.04.01.00-22-0016/16-00), w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Termin realizacji – 8 miesięcy od daty podpisania umowy.

HDR 0009

Aktualizacja 31.05.2019 r.

Na terenie budowy nowo powstającego laboratorium wykonawca rozpoczął prace ziemne. Trwa wybieranie ziemi i wyrównywanie terenu pod fundamenty budynku. Plac został zabezpieczony ogrodzeniem i oznaczony tabliczkami informującymi o prowadzonych robotach.

ZSM 05 19 2

 

Aktualizacja 20.05.2019 r.

Umowę na realizację zadania podpisano 9 maja. Najlepszą ofertę złożyła firma Rembud, która zrealizuje inwestycję za ponad 6,3 mln złotych. Prace potrwają osiem miesięcy.