Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w ul. Giełguda!

Już jutro (12.09.18 r.) w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ul. Giełguda, polegające na zamknięciu górnego odcinka tej drogi i poprowadzeniu objazdu ulicami Świdnicką, Dziekuć-Maleja, Dąbrowskiego i 3 Maja.

Uwaga kierowcy! Zmiany w ulicy Warszawskiej!

Informujemy, że we wtorek (11.09.18r.) około godziny 10:00 zostanie uruchomiony objazd w ul. Warszawskiej na odcinku ok. 400 metrów.

Od soboty (8 września) rozpoczyna się kolejny etap remontu torów tramwajowych na Stogach. W najbliższą sobotę rusza przebudowa torowiska na odcinku od ul. Kruczej do pętli tramwajowej Stogi Plaża. Oznacza to, że od pętli „Pasanil” do plaży na Stogach kursować będzie komunikacja zastępcza. Nie będzie utrudnień w ruchu samochodowym. Przebudowane zostanie torowisko wraz z pętlą tramwajową, a także ścieżka rowerowa.

                            

roboty 1W środę 25 lipca w godzinach porannych wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka ul. Pagórkowej o długości ok. 160 m. Taka organizacja potrwa ok. 2-3 tygodni. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

 

roboty 1W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy Wiaduktu Biskupia Górka, w nocy z niedzieli na poniedziałek (15/16.07.2018) ok. godz. 23.15, zamknięta dla ruchu została ul. Zaroślak na odcinku między budynkiem nr 21 przy ul. Zaroślak a budynkiem nr 10 przy ul. Spadzistej (na wysokości mostku).

 
znak roboty maly 25 lipca wprowadzono nową organizację ruchu na ul. Jabłoniowej polegającą na wyłączeniu z ruchu  odcinka ul. Limbowej od Kartuskiej do Jabłoniowej.