Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Obrońców Wybrzeża

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W środę, 3 marca od godzin porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania ul. Obrońców Wybrzeża z ul. Czarny Dwór. 3 marca planowane jest zawężenie do jednego pasa ruchu jezdni na ul. Obrońców Wybrzeża w kierunku Oliwy. Zawężenie nastąpi na odcinku ok.  50 metrów, od ul. Czarny Dwór do okolic przystanku autobusowe „Przymorze Wielkie”. Ponadto na wspomnianym odcinku nastąpi zawężenie chodnika. Dojście piesze do obiektów zostanie zapewnione. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około miesiąc.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z rozpoczynającą się budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Obrońców Wybrzeża, od Komisariatu Policji do skrzyżowania z ul. Czarny Dwór. W ramach zadania przebudowany zostanie także chodnik i zatoka autobusowa. Zadanie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wykonawcą prac jest firma Drogomet. Zakończenie realizacji  zadania przewidziano na koniec maja 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy i informujemy, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wprowadzenie zmian w organizacji ruchu może ulec przesunięciu.

Mapa Obroncow Wybrzeza