Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2020. Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania: "Uśmiech ty, uśmiech ja i bezpieczna droga ma" - przejścia dla pieszych na ul. Wilanowskiej w ramach BO 2020.

 

Podpisaliśmy umowę na realizację  zadania: Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych przy ul. Platynowej w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy  do realizacji zadania: Integracyjny plac zabawowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy  się do realizacji zadania pn. "Aktywny Zbiornik Augustowska II - budowa oświetlenia zagospodarowania terenu (boisko wielofunkcyjne, plac zabaw oraz siłownia) wraz z budową linarium" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Podpisaliśmy umowę na realizację  zadania pn. "Huśtawka typu heksagon" w Parku Chirona w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przystąpiliśmy do realizacji zadania: Budowa ogrodów w dzielnicy Przymorze Wielkie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.