Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Huśtawka typu heksagon w Parku Chirona w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Podpisaliśmy umowę na realizację  zadania pn. "Huśtawka typu heksagon" w Parku Chirona w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.Hustawka Chirona

ParkHironaOsowa 6

Celem projektu jest budowa połączonych huśtawek w jednej instalacji. Będzie to element placu zabaw dedykowany trochę starszym dzieciom, w wieku 6-12 lat.

Termin realizacji: II kwartał 2021 r.

Aktualizacja, 8.02.2021 r.

Umowę na realizację zadania podpisano z firmą „Instal-Bud” Jerzy Labudda. Koszt inwestycji wyniesie ponad 43 tys. złotych. Prace zakończą się w maju 2021 r.

Aktualizacja, 18.01.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na dostawę i montaż urządzenia zabawowego, tj. huśtawki sześcioosobowej typu heksagon, wraz z nawierzchnią bezpieczną przewidzianą dla urządzenia. Termin realizacji to 3 miesiące od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 22 stycznia.

Aktualizacja, 20.08.2020 r.

Trwają uzgodnienia opracowanej dokumentacji projektowej. Po ich uzyskaniu procedowane będzie uzyskanie niezbędnej decyzji administracyjnej. Roboty budowlane przewidziane są na 2021 rok.