Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Super ścieżka-atrakcyjne zagospodarowanie terenu łączącego górny i dolny taras Aniołek

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "SUPER ŚCIEŻKA - atrakcyjne zagospodarowanie terenu łączącego górny i dolny taras Aniołek" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 Aniolki LOK 1 2WroniaGorka 01 20 11

Projekt zakłada między innymi:

  • budowę ogrodzonego, doświetlonego wybiegu dla psów,
  • wyznaczenie ścieżki treningowej,
  • ustawienie mebli miejskich sprzyjających odpoczynkowi 

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

 

Aktualizacja, 26.03.2021 r.

Trwa uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych. Po skompletowaniu niezbędnych dokumentów przystąpimy do ogłoszenia postępowania na roboty budowlane w ramach zadania.

Aktualizacja, 11.01.2021 r.

Ze względu na skomplikowany proces uzgodnieniowy, prace nad opracowaniem projektu zakończą się w marcu 2021 r. Realizacja inwestycji zaplanowana jest na dalszą część roku.

Aktualizacja, 29.10.2020 r.

Trwają uzgodnienia dokumentacji projektowej z kompetentnymi jednostkami miejskimi. Prace budowlane przewidziane są na 2021 rok. 

Aktualizacja, 27.05.2020 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej, którą przygotuje biuro Projektowanie i Obsługa Inwestycji Piotr Wojczal. Koszt projektu to niecałe 21 tys. złotych. Prace nad opracowaniem zakończą się we wrześniu 2020 r.