Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wybieg dla psów przy Stawie Młyńskim przy ul. Spacerowej - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na budowie wybiegu dla psów przy Stawie Młyńskim przy ul. Spacerowej w ramach BO 2021.

Wybieg dla psow Oliwa

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

staw mlynski

 

Pierwszy wybieg dla psów w Oliwie powstanie przy Stawie Młyńskim. Głównym założeniem projektu jest stworzenie miejsca, w którym psy będą mogły swobodnie biegać bez smyczy pod nadzorem swoich właścicieli oraz aktywnie spędzać z nimi czas. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu oraz kontakt z innymi psami wpływa na dobrą kondycję psa oraz jego zdrowie. Łączna powierzchnia wybiegu ma wynieść ok. 700m2

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 26.03.2021 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej z biurem Projektowanie i Obsługa Inwestycji Piotr Wojczal. Koszt opracowania to ponad 12 tys. złotych. Projekt będzie gotowy do końca października 2021 r.

 Aktualizacja, 4.03.2021 r.

Ogłoszono postępowanie na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania. Projekt ma powstać w 7 miesięcy od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 9 marca.