Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Informujemy, że w środę, 28 listopada planowane jest zamknięcie ul. Grottgera na odcinku od ul. Tetmajera do ul. Orkana

 W poniedziałek rano, 5 listopada planowane jest zawężenie odcinka ul. Toruńskiej, na wysokości od skrzyżowania z ul. Żabi Kruk do mostu (ok. 125 m), w kierunku Traktu Św. Wojciecha.

Z dniem 01-12-2018 do dnia 02-12-2018 w ciągu ulicy Toruńskiej na odcinku od Starej Motławy do ul. Lastadia nastąpi całkowite zamknięcie odcinka.

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w ul. Giełguda!

Już jutro (12.09.18 r.) w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ul. Giełguda, polegające na zamknięciu górnego odcinka tej drogi i poprowadzeniu objazdu ulicami Świdnicką, Dziekuć-Maleja, Dąbrowskiego i 3 Maja.

Uwaga kierowcy! Zmiany w ulicy Warszawskiej!

Informujemy, że we wtorek (11.09.18r.) około godziny 10:00 zostanie uruchomiony objazd w ul. Warszawskiej na odcinku ok. 400 metrów.

Od piątku, 23 listopada w związku z planowanym wprowadzeniem kolejnego etapu prac przy przebudowie infrastruktury tramwajowej na Stogi, planowane jest zamknięcie torów tramwajowych. Dodatkowo od poniedziałku 26 listopada zamknięta zostanie ul. Stryjewskiego. Na odcinku od ul. Stryjewskiego do przystanku Stogi Plaża obowiązywała będzie komunikacja zastępcza.

 
25 lipca wprowadzono nową organizację ruchu na ul. Jabłoniowej polegającą na wyłączeniu z ruchu  odcinka ul. Limbowej od Kartuskiej do Jabłoniowej.