Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Utrudnienia na ul. Uranowej

W związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Uranowej w Gdańsku, we wtorek (26.02) w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu. Ulica Uranowa zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Krzemowej do ul. Platynowej. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie przez około 2 miesiące. Objazdy wytyczone zostaną ul. Krzemową i Platynową.

 

 Ruszyła przebudowa ul. Złotników w Gdańsku.

W poniedziałek, 28 stycznia zamknięty został odcinek ul. Złotników – od wjazdu przy posesji nr 30/31 do skrzyżowania z ul. Świętego Ducha. Z uwagi na fakt, że ulica Złotników stanowi obecnie dojazd do ul. Świętego Ducha, wytyczony został objazd do ul. Targ Drzewny poprzez odwrócenie kierunków ruchu na ul. Świętego Ducha, na odcinku od ul. Węglarskiej/Kołodziejskiej, do skrzyżowania ul. Złotników z ul. Szewską.

 

Od poniedziałku 7 stycznia 90-metrowy fragment ul. Kasprowicza będzie nieprzejezdny. W godzinach porannych ul. Kasprowicza zostanie zamknięta w obu kierunkach, od skrzyżowania z ul. Wita Stwosza w kierunku skrzyżowania z ul. Grottgera. Zamknięcie obejmować będzie mniej więcej połowę tego odcinka. Zapewnione będzie dojście do posesji.

 

Ruch samochodowy na zawężonym odcinku ulicy odbywał się będzie jedynie w kierunku ul. Okopowej. Dojazd do ul. Toruńskiej na wysokości ul. Lastadia możliwy będzie od strony ul. Chmielnej. Ruch pieszy poprowadzony zostanie po przeciwnej stronie ulicy.
Dojazd do hoteli zlokalizowanych w rejonie wykonywanych prac zostanie zapewniony. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 4 miesięcy. 

Utrudnienia na ul. Toruńskiej związane są z realizacją pierwszego etapu budowy kanalizacji deszczowej prowadzonej w ramach budowy wiaduktu Biskupia Górka. Prace rozpoczną się od rozbiórki nawierzchni bitumicznej na trasie nowego kolektora.

Uwaga kierowcy! Zmiany w ulicy Warszawskiej!

Informujemy, że we wtorek (11.09.18r.) około godziny 10:00 zostanie uruchomiony objazd w ul. Warszawskiej na odcinku ok. 400 metrów.

Od piątku, 23 listopada w związku z planowanym wprowadzeniem kolejnego etapu prac przy przebudowie infrastruktury tramwajowej na Stogi, planowane jest zamknięcie torów tramwajowych. Dodatkowo od poniedziałku 26 listopada zamknięta zostanie ul. Stryjewskiego. Na odcinku od ul. Stryjewskiego do przystanku Stogi Plaża obowiązywała będzie komunikacja zastępcza.