Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na przebudowanie basenu w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Reja 25.

Przedmiotem inwestycji była kompleksowa realizacja obiektu basenu krytego, zlokalizowanego przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 3 w Gdańsku Chełmie.

 

Basen zbudowany został na bazie zaadaptowanego projektu pływalni przy szkole przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach.

Basen wybudowany został na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach. Nowy basen posłuży nie tylko uczniom CKZiU, ale również mieszkańcom dzielnicy, ponieważ będzie ogólnodostępny.

Obiekt powstał na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Stryjewskiego 28. Basen został wykonany na podstawie projektu krytej pływalni zrealizowanej już przy ul. Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach i będzie służył nie tylko uczniom szkoły podstawowej, ale również będzie pełnił funkcję obiektu ogólnodostępnego służącym mieszkańcom dzielnicy Stogi. 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na wykonaniu modernizacji basenu w Liceum Ogólnokształcącym nr XV przy ul. Pilotów 7. Zadanie realizowane było w dwóch etapach.