Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2020. Realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę (Bergiela, Cedrowa, Porębskiego, Przemyska) w ramach BO 2020

Rozpoczęliśmy realizację zadania pn. "Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 "Treningowe place zabaw w dzielnicy Olszynka" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania pn. "Treningowe place zabaw w dzielnicy Olszynka" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 Budowa drogi Kartuska - etap II w ramach BO 2020

Przystąpiliśmy do realizacji zadania polegającego na budowie drogi wewnętrznej drogi osiedlowej przy budynkach przy ul. Kartuskiej na Siedlcach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest to kontynuacja projektu z Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania: Dzielnicowy park sportowo-rekreacyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych na Stogach.

 Kwietny Park Muzyczny w dzielnicy Suchanino w ramach BO 2020

Podpisaliśmy umowę  na realizację zadania pn. "Kwietny Park Muzyczny jako przestrzeń rekreacyjno-edukacyjna służąca integracji mieszkańców dzielnicy Suchanino" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Podpisaliśmy umowę na realizację  zadania: Zagospodarowanie terenu rekreacji i sportu z placem zabaw w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.