Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2020. W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do zadania polegającego na budowie tężni solankowej przy Stawie Młyńskim w Oliwie.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na budowie drogi wewnętrznej drogi osiedlowej przy budynkach przy ul. Kartuskiej na Siedlcach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest to kontynuacja projektu z Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Dzielnicowy park sportowo-rekreacyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych na Stogach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 Kwietny Park Muzyczny w dzielnicy Suchanino w ramach BO 2020

Ogłosiliśmy przetarg na realizację zadania pn. "Kwietny Park Muzyczny jako przestrzeń rekreacyjno-edukacyjna służąca integracji mieszkańców dzielnicy Suchanino" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Sobótkowa Polana - Leśny plac zabaw, strefa relaksu i tańca w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Zagospodarowanie terenu rekreacji i sportu z placem zabaw w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.