Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Parking rowerowy przy Morskiej Szkole Podstawowej w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy  realizację zadania: Parking rowerowy przy Morskiej Szkole Podstawowej im. Aleksandra Doby.

Morska Szkola Podstawowa LOK 2

rowerowy

Celem projektu była budowa ogólnodostępnego, całorocznego parkingu rowerowego umiejscowionego w pobliżu Morskiej Szkoły Podstawowej przy ul. Rogalińskiej. Parking umożliwi bezpieczne parkowanie roweru oraz zachęci nowe osoby do częstszego korzystania z roweru.

Widok po zakończeniu realizacji zadania:

mor

Wykonawca: BALMORA Andrzej Czupryński

Koszt: ok. 30  tys. złotych

Termin realizacji: grudzień 2020 - marzec 2021 r.

Aktualizacja, 18.03.2021 r.

Utwardzono teren na którym zamontowane zostaną stojaki na rowery. Ułożono także krawężniki.

mor1

Aktualizacja, 2.02.2021 r.

Umowę na realizację zadania podpisano z firmą BALMORA Andrzej Czupryński. Koszt inwestycji wyniesie ponad 30 tys. złotych. Prace zakończą się w kwietniu 2021 r.

Aktualizacja, 16.12.2020 r.

Ogłosiliśmy postępowanie przetargowe na budowę parkingu rowerowego. Oferty można składać do 21 grudnia. Realizacja inwestycji ma potrwać do kwietnia 2021 r.

Aktualizacja 3.06.2020 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej. Projekt będzie gotowy w październiku 2020. Dokumentację opracuje biuro mg invent Mariusz Gruchała. Koszt to ponad 13 tys. złotych.