Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zielone Tarasy przy ul. Pestalozziego w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania pn. "Zielone Tarasy" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Pestalozziego 7 LOK

Pestalaziego

 Zielone Tarasy to teren ogólnodostępny i spełniający funkcje wypoczynkowe, rekreacyjne i estetyczne przy ul. Pestalozziego.  Jest  to teren zieleni publicznej, urządzonej i zagospodarowanej zgodnie z charakterem dzielnicy, w której mieszkańcy i goście mogą skorzystać z możliwości odpoczynku w przyjemnych okolicznościach.

Wykonawca: Zakład Budowlany Rafał Lehmann

Koszt (schody i oświetlenie) : ok. 450  tys. złotych

Termin: lipiec 2020 r. - kwiecień 2021 r.

Widok po zakończeniu realizacji zadania:

tar1


Aktualizacja, 5.05.2021 r.

Zakończyliśmy prace przy realizacji zadania. Rozpoczęliśmy procedury odbiorowe.

 

zie 1

Aktualizacja, 27.01.2021 r.

Procedowany jest aneks przedłużający termin realizacji  do wiosny. Zamontowano już elementy siłowni zewnętrznej. Zakończono prace przy budowie nowego tarasu. W najbliższym czasie rozpocznie się budowa placu reprezentacyjnego przez wejściem do szkoły.

tarasy1

Aktualizacja, 17.12.2020 r.

Na tyłach szkoły zamontowano urządzenia  siłowni zewnętrznej. Ponadto wyrównywany jest teren, na którym wybudowany zostanie taras ze schodami.

ziel2

Aktualizacja, 23.11.2020 r.

Wykonawca rozpoczął prace w terenie. Na tyłach szkoły rozpoczęto rozbiórkę  murków. Trwa wyrównywanie terenu.

tar1

Aktualizacja, 8.07.2020 r.

Podpisano umowę na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Wykonawcą jest firma Lehmann Sp. z o.o. Sp. k.​ Koszt to ponad 410 tys. złotych.

Aktualizacja, 11.05.2020 r.

11 maja poznaliśmy oferty w przetargu na realizację zadania. Wpłynęły dwie oferty. Na inwestycję zabezpieczono 362 tys. złotych. Najniższa oferta opiewa na ponad 177 tys. złotych. Oferty są obecnie analizowane.

Aktualizacja, 23.04.2020 r.

23 kwietnia ogłoszono przetarg na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Termin realizacji to 5 miesięcy od daty podpisania umowy. Oferty w przetargu poznamy w połowie maja.