Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Oświetlenie ul.Kępnej - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na oświetleniu ul. Kępnej w ramach BO 2021.

Oswietlenie Kepnej corel

 

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

kep

Celem zadania jest oświetlenie ulicy Kępnej, na odcinku od Nr 32 do 28. Jest to droga dojazdowa i wyjazdowa z wymienionych posesji. Droga znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Ten odcinek drogi jest kręty a pobocze porośnięte roślinnością . Po zmroku żerują tam zwierzęta leśne - dziki. Nieoświetlona ulica jest bardzo dużym problemem zarówno dla mieszkańców poruszających się pieszo jak i tych korzystających z pojazdów. Projekt ma na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz zmniejszenie prawdopodobieństwa bezpośredniej konfrontacji człowieka z leśną zwierzyną.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 29.03.2021 r.

Podpisaliśmy umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania. Prace projektowe wykona firma Automix Energetyka sp z o.o., ich koszt wyniesie niecałe 9 tysięcy złotych, a planowany termin ich zakończenia to listopad 2021 r.