Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Mini Park Sensoryczny "Kasztanowy Zakątek" powstanie przy SOSW Nr 2

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Podpisaliśmy umowę na realizację  zadania polegającego na budowie Mini Parku Sensorycznego "Kasztanowy Zakątek" przy SOSW Nr 2 w ramach BO 2021.

Mini Park Nowy Port 3

 

goreckiego


Celem projektu jest powstanie wyjątkowego miejsca o charakterze rekreacyjno-edukacyjnym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2. W otoczeniu pięknych drzew kasztanowca ma powstać Mini Park Sensoryczny umożliwiający integrację dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ze społecznością lokalną, a także wychowankami okolicznych przedszkoli i szkół.

Zakres opracowania obejmuje zaprojektowanie mini parku sensorycznego w skład którego wchodzić będą:

  • - ścieżka sensoryczna,
  • - ścieżka brukowa,
  • - ławki betonowe i kosze śmietnikowe,
  • - zadaszona wiata (ok. 6x5m) z utwardzeniem terenu wraz z wyposażeniem (ławki i stoły),
  • - urządzenia sensoryczne typu gong i dzwony rurowe,- donice betonowe na kompozycje ziół wieloletnich

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji. Projekt powstanie także w uzgodnieniu z Pomorskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 14.09.2022 r.

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania z Firmą Usługowo-Produkcyjno-Handlową „DETAL-PLAN” Sławomir Pietroń. Koszt prac to ponad 158 tys. złotych. Prace zakończą się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 30.08.2022 r.

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która jest obecnie analizowana:

1. Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa „DETAL-PLAN” Sławomir Pietroń  - 158 055,00 zł

Aktualizacja, 19.08.2022 r.

Ogłoszono ponownie postępowanie na realizację zadania. Oferty można składać do 24 sierpnia. Realizacja ma potrwać 3 miesiące od daty podpisania umowy.

Aktualizacja, 11.08.2022 r.

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie zostanie powtórzone.

Aktualizacja, 5.08.2022 r.

Ogłoszono postępowanie na realizację zadania. Prace mają potrwać 3 miesiące od daty podpisania umowy. Otwarcie ofert planowane jest na 10 sierpnia.

Aktualizacja, 6.12.2021 r.

Trwa proces pozyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych. Po jego zakończeniu planowane jest ogłoszenie postępowania na roboty budowlane.

Aktualizacja, 5.03.2021 r.

Umowę na opracowanie dokumentacji projektowej podpisano z Zakładem Usług Technicznych Tycjan Kołodziejczyk. Koszt opracowania to ok. 13,5 tys. złotych. Projekt ma być gotowy w październiku 2021 r.

Aktualizacja, 19.02.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania. Termin opracowania projektu określono na 7 miesięcy od daty podpisania umowy. Oferty można przesyłać do 25 lutego.