Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Platynowa/Kadmowa/Rumla: Poprawa bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych cz.II - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. Platynowa/Kadmowa/Rumla: Poprawa bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych cz .II w ramach BO 2021.

PLATYNOWAKADMOWARUMLA

Widok przed rozpoczęciem realizacji:

pla ka

 

Projekt zakłada dodatkowe oświetlenie LED przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowaniu ul. Platynowej, Kadmowej i Rumla. Inicjatywa to kontynuacja wygranego projektu z edycji BO2020, który zawierał doświetlenie latarniami LED dwóch przejść wzdłuż ul. Platynowej na wysokości Lidla i komisariatu Policji.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 23.11.2021 r.

Przygotowujemy się do ogłoszenia postępowania na roboty budowlane w ramach zadania.

Aktualizacja, 16.04.2021 r.

Umowę na opracowanie dokumentacji projektowej podpisano z firmą ​SANESKA Mariusz Łopatyński. Koszt projektu wyniesie niecałe 7 tys. złotych. Projekt będzie gotowy w sierpniu 2021 r.

Aktualizacja, 22.03.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania. Prace nad projektem mają potrwać 4 miesiące od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 25 marca.