Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - ZIELONY PARK os. Pięć Wzgórz/os. Miłe, Porębskiego/Jaworzniaków - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na budowie Zielonego Parku w ramach BO 2021.

ZIELONY PARK os. Piec Wzgorz

 

Projekt zakłada budowę Zielonego Parku, który będzie uzupełnieniem i kontynuacją wygranego projektu w edycji BO 2019. Powstaną tam m.in.:

- ścieżki rekreacyjne

- stoły do chińczyka i piłkarzyków

- leżaki, ławki, kosze

- defibrylator

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 02.12.2021 r.

W związku z przedłużającymi się uzgodnieniami opracowanego projektu prace projektowe wydłużono na mocy aneksu do 17 grudnia 2021 r.

Aktualizacja, 27.05.2021 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla dwóch zadań: MULTI PARK os. Pięciu Wzgórz/ os. Miłe (Porębskiego/Jaworzniaków) i ZIELONY PARK os. Pięciu Wzgórz/os. Miłe (Porębskiego/ Jaworzniaków), zwane dalej "Zadanie 2 Zielony Park". Łączny koszt wyniesie ponad 34 tys. złotych. Projekt będzie gotowy do końca listopada 2021 r.

Aktualizacja, 13.04.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania (plus projekt Multi Park w os. 5 Wzgórz z BO 2021). Oferty w przetargu można składać do 23 kwietnia. Projekt ma powstać w 6 miesięcy od daty podpisania umowy.