Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przed domem kultury Wyspa Skarbów i biblioteką przy ul. Turystycznej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na zagospodarowaniu terenu przed domem kultury „Wyspa Skarbów” oraz biblioteką przy ul. Turystycznej w ramach BO 2021.

IBIBLIOTEKA PRZY UL. TURYSTYCZNEJ 3

 Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

tur

Projekt zakładał zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez uporządkowanie i poprawę estetyki terenu zielonego. Ma pełnić również funkcję użytkową przeznaczoną dla mieszkańców w zakresie relaksu i wypoczynku.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmował m.in.:
- dostarczenie i montaż biblioteczki plenerowej,
- dostawę 4 szt. leżaków,
- wykonanie nasadzeń roślinności,
- uporządkowanie terenu.

Wykonawca: NEL OGRODY sp. z o.o.
Termin realizacji: czerwiec - wrzesień 2021 r.
Koszt inwestycji: ok. 49 tys. zł

Widok po zakończeniu zadania:

ZagospodarowaniePPSobieszewo 30 09 21 3

 

Aktualizacja, 01.07.2021 r.

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania. Projekt i roboty wykona firma NEL OGRODY sp. z o.o. Prace potrwają do końca września 2021 r., a ich koszt wyniesie ponad 49 tysięcy złotych.

Aktualizacja, 9.06.2021 r.

Poznaliśmy oferty w przetargu na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Wpłynęły trzy oferty, które są obecnie analizowane:

  1. NEL OGRODY Sp. z o.o. - 49 320,00 zł
  2. PRO PLANTS Studio Projektowe Ewelina Fuszara - 51 877,62 zł
  3. SORTED Sp. z o.o. - 73 769,70 zł

Aktualizacja, 25.05.2021 r.

Ogłosiliśmy postępowanie na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Prace potrwają 3 miesiące od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 31 maja.