Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Oruńskie Centrum Sportu i Rekreacji powstanie w ramach BO 2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Oruńskie Centrum Sportu i Rekreacji"  w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

Projekt zakłada modernizację boiska do gry w piłkę nożną oraz boiska wielofunkcyjnego na działce nr 601 (wym. 120X30 m) na terenie Szkoły Podstawowej nr 56 w Gdańsku. Jest to otwarte centrum sportu i rekreacji dla dzieci, młodzieży, dorosłych i ich rodzin z dzielnic Orunia-Św. Wojciech–Lipce oraz Chełm. Po wielu latach eksploatacji wymaga ono remontu i modernizacji żeby stać się jeszcze atrakcyjniejszym i bezpieczniejszym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu. Projekt zakłada wymianę nawierzchni trawiastej boiska.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2023 r.

Aktualizacja, 24.01.2023 r.

Ogłosiliśmy przetarg na realizację zadania w formule "zaprojektuj i wybuduj". Otwarcie ofert planowane jest 10 lutego. Prace projektowe mają potrwać 8 tygodni od daty podpisania umowy, a roboty 20 tygodni od daty podpisania umowy.

Aktualizacja, 30.11.2022 r.

Z uwagi na brak ofert przetarg zostanie unieważniony.

Aktualizacja, 14.11.2022 r.

Ogłosiliśmy przetarg na realizację zadania w formule "zaprojektuj i wybuduj". Prace mają potrwać 34 tygodnie od daty podpisania umowy. Otwarcie ofert zaplanowano 30 listopada.