Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Budowa  boiska w Szkole Podstawowej nr 55 przy ul. Wolności.

Zakończyliśmy budowę boiska wielofunkcyjnego w Szkołach Okrętowych i Technicznych CONRADINUM.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania obejmującego budowę szkolnego boiska w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2 w Gdańsku. Przedmiotem inwestycji była budowa boiska sportowego przeznaczonego do gry w piłkę nożną, o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz budowa 4 – torowej bieżni o nawierzchni poliuretanowej.

Zakończyliśmy  realizację zadania: Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego z bieżnią i skocznią w dal wraz z towarzysząca infrastrukturą techniczną w Zespole Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja. 

 

Zakończyliśmy budowę  boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 83 w Gdańsku.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła przebudowę kompleksu boisk w Gimnazjum 12 przy ulicy Wrzeszczańskiej w Gdańsku. Na starych boiskach do siatkówki i koszykówki, o nawierzchni asfaltowej oraz na boisku do piłki nożnej z nawierzchnią klepiskową, powstały boiska z nowoczesną nawierzchnią sportową.