Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Brzeźno zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Modernizacja  wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ul. Krasickiego.

 

LoGoTyP

Budowa trasy rowerowej wraz z oświetleniem Al. Hallera zrealizowana w ramach zadania Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana TrasaRowerowa R9 – odcinek R-10 Gdańsk oraz w ramach Programu budowy nowego oświetlenia Miasta Gdańska –Jaśniejszy Gdańsk

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację inwestycji, której przedmiotem była budowa trasy rowerowej wraz z oświetleniem Al. Hallera realizowana w ramach zadania Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9 – odcinek R-10 Gdańsk oraz w ramach Programu budowy nowego oświetlenia Miasta Gdańska – Jaśniejszy Gdańsk”.

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z modernizacją budynku Przedszkola nr 67 przy ul. Dworskiej 31.

 

Przedmiotem zamówienia była realizacja zadania pn.: „Boisko wielofunkcyjne wraz z zagospodarowaniem terenu i placem zabaw w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10, ul. Krasickiego 10 w Gdańsku." Realizacja zadania polegała na przebudowie i budowie dwóch boisk szkolnych oraz placu zabaw. Ponadto zadanie przewidywało prace związane z zagospodarowaniem terenu Szkoły Podstawowej nr 77 znajdującej się przy ulicy Orłowskiej 13 w Gdańsku.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach BO 2016, zakończyła realizację zadania, którego celem była rewitalizacja terenu wzdłuż budynku Chodkiewicza 17 w Gdańsku – Rewitalizacja terenu, ułatwienie codziennego życia mieszkańcom „Chodkiewicza 17". Budynek przy ul. Chodkiewicza 17 to blok mieszkalny w obrębie którego, była nie utwardzona droga oraz zniszczony chodnik z płyt betonowych. Warunki terenowe doprowadzały do wielu niedogodności zarówno dla mieszkańców jak i dla wszystkich korzystających z tego terenu np. służb ratunkowych. Dojazd, parkowanie oraz dojścia np. do pobliskich punktów usługowych, szkoły czy przystanku były mocno utrudnione. Po opadach deszczu na drodze pojawiały się głębokie i rozległe kałuże. 

 

Zakończyła się modernizacja ul. Dworskiej 32. Zadanie zostało zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. W ramach zadania został wykonany remont chodnika, drogi z kostki betonowej oraz utwardzenie terenu.