Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Pomorskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Pomorskiej

Od Wrzesień 14, 2021 11:07 aż Wrzesień 16, 2021 13:07
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 79

W środę,  15 września  od godzin porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Pomorskiej. Od środy jezdnia ul. Pomorskiej w kierunku ul. Chłopskiej zostanie zawężona do jednego pasa ruchu.

Ruch samochodów będzie się odbywał prawym pasem. Ponadto wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Podczas wykonywania nawierzchni chodników zwężony będzie istniejący chodnik.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około 3 tygodnie. O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem. Utrudnienia na ul. Pomorskiej wynikają  z rozpoczynającej się realizacji zadania: „Modernizacja chodników i jezdni ul. Pomorskiej od ul. Chłopskiej do ul. Subisława (jezdnia południowa) w Gdańsku” w ramach Programu Modernizacji Chodników”. Wykonawcą prac jest firma COLAS Polska Sp. z o.o.  Prace zakończą się do końca listopada 2021 r.

Mapa Pomorska