Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Al. Vaclava Havla z ul. Łódzką

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Al. Vaclava Havla z ul. Łódzką

Od Wrzesień 17, 2021 05:46 aż Wrzesień 17, 2021 07:46
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej

W poniedziałek, 20 września w godzinach porannych w rejonie skrzyżowania Al. Vaclava Havla z ul. Łódzką wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu. Zmiana dotyczy aut jadących w kierunku ul. Warszawskiej i polegać będzie na zamknięciu północnego jej odcinka, pomiędzy ul. Łódzką a Al. V. Havla. Ruch aut odbywać się będzie po drugiej jezdni (południowej), która dotychczas była drogą jednokierunkową prowadzącą w kierunku Al. V. Havla.


Z uwagi na wprowadzoną zmianę, na jezdnię południową przeniesiony zostanie przystanek autobusowy „Przemyska 05” (kierunek Jasień). Zmieni się również lokalizacja przejścia dla pieszych, które powstanie w pobliżu tymczasowego przystanku autobusowego „Przemyska 05”. Taka organizacja utrzyma się do końca listopada. Za utrudnienia związane z realizacją przepraszamy, prosimy o zachowanie ostrożności.

 NowaWarszwska Havla 13 09 21b OpenStreetMap 002