Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rozpoczęcie modernizacji ul. Połęże

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Rozpoczęcie modernizacji ul. Połęże

Od Wrzesień 20, 2021 10:32 aż Wrzesień 22, 2021 12:32
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 64

W środę, 22 września planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją ul. Połęże.

W tym dniu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym wyłączeniu ok. 380 metrowego odcinka drogi od przejazdu kolejowego LOTOS PALIWA do posesji nr 12. Prace na tym odcinku potrwają do 8 października. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem, za niedogodności związane z realizacją przepraszamy.

Planowana organizacja jest pierwszym etapem prac związanych z modernizacją ul. Połęże na odcinku ul. Małki Szlak do Węzła Michałki w Gdańsku. W ramach projektu została przewidziana wymiana konstrukcji nawierzchni jezdni na długości 900m o szerokości od 4,5 - 6m, remont nawierzchni chodników o długości 146m oraz remont zjazdów. Umowę na realizację zadania podpisano z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym Julita Cygert. Koszt prac to niecałe 2,7 mln złotych. Prace zakończą się w grudniu 2021 r.