Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rozpoczęcie prac przy budowie drogi rowerowej pomiędzy ul. Czarny Dwór, a ul. Kołobrzeską

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Rozpoczęcie prac przy budowie drogi rowerowej pomiędzy ul. Czarny Dwór, a ul. Kołobrzeską

Od Styczeń 05, 2022 13:45 aż Styczeń 12, 2022 15:45
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 70

W poniedziałek 10 stycznia planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową drogi rowerowej pomiędzy ul. Czarny Dwór, a ul. Kołobrzeską.

W związku z rozpoczynającymi się pracami przy budowie drogi rowerowej planowane jest zawężenie chodnika po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Kołobrzeskiej. Zmiany utrzymają się przez co najmniej miesiąc.

W ramach zadania Lepsza komunikacja dla Kołobrzeskiej, Jelitkowskiego i Czarnego Dworu - pieszo i rowerem nad morze i na zakupy, które realizowane będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego powstanie droga rowerowa i przebudowany zostanie chodnik na odcinku od ul. Czarny Dwór do ul. Kołobrzeskiej. Umowę podpisano z firmą HYDRO-MAG Sp. z o.o. Prace potrwają do końca marca 2022 r. Koszt inwestycji to ponad 350 tys. złotych.

mapa chodnik Przymorze Wielkie