Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej – 22.06

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej – 22.06

Od Czerwiec 21, 2022 11:47 aż Czerwiec 28, 2022 13:47
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 325

W środę, 22 czerwca planowane jest wprowadzenie zmian na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej z ul. Nowatorów.

22 czerwca w godzinach porannych,  w związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej i teletechnicznej zostanie wyłączony z ruchu pas do skrętu w prawo z ul. Nowatorów w ul. Kartuską. Ruch w prawo i w lewo z ul. Nowatorów w ul. Kartuską będzie się wówczas odbywać z jednego pasa ruchu - dotychczasowego pasa do skrętu w lewo.

Ruch pojazdów na ul. Kartuskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nową Inżynierską do wysokości ul. Fabrycznej nadal odbywać się będzie po jezdni południowej w obu relacjach.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez co najmniej 3 tygodnie.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z rozbudową skrzyżowania ul. Kartuskiej i ul. Nowatorów. Zmiany w organizacji ruchu wynikają z prowadzonej rozbudowy skrzyżowania ul. Kartuskiej z ul. Nowatorów. Wykonawcą prac jest spółka Kruszywo. Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2022 r.

Nowatorow Kartuska 22 06