Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na al. Hallera

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na al. Hallera

Od Czerwiec 24, 2022 11:55 aż Lipiec 01, 2022 13:55
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 309

W godzinach porannych jezdnia al. Hallera, na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej, zostanie zwężona do jednego pasa ruchu (kierunek ul. Kliniczna). Ruch samochodów będzie się odbywał lewym pasem. Ponadto zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Podczas wykonywania nawierzchni jezdni będą występowały utrudnienia w ruchu pieszym przy skrzyżowaniach, zwężony będzie istniejący chodnik. Zamknięty będzie wjazd i wyjazd z ul. Wenedy, kierowcy będą  korzystali z ul. Dubois.  Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około tydzień.

Zmiany w organizacji ruchu na al. Hallera związane są z modernizacją al. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej. Wykonawcą prac jest firma Colas Polska Sp. z o.o. Koszt prac to ok. 2,9 mln złotych.

Hallera mapa 27.06