Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

"Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku" w ramach zadania pn. "Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych"

logo polski lad male

Przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu na budowę układu drogowego w obszarze Portu Północnego.

Nowa Świętokrzyska jest newralgiczną inwestycją dla Gdańska, w tym Oruni Górnej - Gdańska Południe i Ujeściska - Łostowic, które stanowią jeden z najdynamiczniej rozwijających się od kilku lat rejonów Gdańska.

"Parking rowerowy w przejściu podziemnym pod ul. Podwale Grodzkie przy Dworcu PKP" w trybie "zaprojektuj i wybuduj". 

Brama Nizinna jest jedyną z zabytkowych bram historycznego Gdańska, przez którą odbywa się regularny ruch drogowy. Aby poprawić komunikację w rejonie oraz zachować w dobrym stanie zabytek, jakim jest brama, miasto planowało budowę objazdu. W wyniku działań wojewódzkiego konserwatora, inwestycja nie zostanie obecnie zrealizowana.

Ogłosiliśmy przetarg na budowę przejścia dla pieszych wraz z sygnalizacją świetlną w rejonie skrzyżowania ulic: Rzeczypospolitej – Hynka – Legionów.