Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wymiana nawierzchni fragmentu ul. Myśliwskiej w Gdańsku na odcinku od ul. Hausbranta do ul. Piekarniczej.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Prace były wykonywane w pasie drogi i obejmowły wymianę nawierzchni z płyt, budowę chodników oraz zjazdów. 
Zakres rzeczowy zamówienia obejmował: 
- wymianę nawierzchni jezdni, 
- wykonanie chodników, 
- wykonanie nawierzchni zjazdów,
- regulację urządzeń infrastruktury podziemnej.

Wykonawca: PBH JUMAR
Czas realizacji: 6.09-02.11.2016 r.
Koszt realizacji: 176 tys. zł

Zdjęcie po zakończeniu realizacji
Zdjęcia przed realizacją inwestycji


Aktualizacja 21.10.2016 r. 

Obecnie na terenie budowy Wykonawca wykonał 75% robót. W obrysie drogi ustawione zostały betonowe krawężniki. W całości wykonany już został jeden pas jezdni, który pokryto nawierzchnią z płyt typu jomb. Trwają prace związane z przygotowaniem podbudówki pod chodnik oraz układanie poszczególnych warstw pod nawierzchnię drogi. W związku z prowadzonymi pracami wprowadzono ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną.

Aktualizacja 26.09.2016 r. 

Z uwagi na uzgodnienia związane z organizacją ruchu dotyczące sprzętu ciężkiego na remontowanym odcinku ulicy Myśliwskiej termin realizacji zamówienia uległ zmianie. Zgodnie z ustaleniami z zarządcą drogi, realizacja przebudowy ul. Myśliwskiej na odcinku od ul. Hausbranta do ul. Piekarniczej rozpocznie się w dniu 28 września. W związku z przesunięciem terminu rozpoczęcia robót, planowany termin zakończenia realizacji przypadać będzie na przełom października i listopada br. 


Aktualizacja 13.09.2016 r. 

W postępowaniu przetargowym o realizację zadania ubiegało się 2 Wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę, na podstawie przyjętych kryteriów, złożyła firma PBH JUMAR Sp. z o.o., z którą 6 września DRMG podpisała umowę na realizację robót. W środę 14 września DRMG przekaże Wykonawcy plac budowy.