Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Place zabaw

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W ramach inwestycji, przedszkolny plac zabaw zyskał nowe urządzenia do zabawy oraz elementy małej architektury m.in.:

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa placu zabaw w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”. Plac powstał przy Szkole Podstawowej nr 82 przy ul. Radarowej 26 w Gdańsku i zgodnie z projektem jego powierzchnia wynosi ok. 263 m2. Plac pokryty jest amortyzującą upadki, nawierzchnią bezpieczną oraz wyposażony w urządzenia zabawowe posiadające niezbędne atesty. W ramach inwestycji wykonana została także nawierzchnia trawiasta oraz dojścia i ogrodzenie. W trosce o komfort zarówno najmłodszych jak i ich rodziców plac dostępny będzie również w godzinach pozalekcyjnych

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa małego placu zabaw w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa placu zabaw w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”.

Realizacja zadania polegała na wykonaniu trzech nowoczesnych, kolorowych placów zabaw przeznaczonych dla dzieci z najmłodszych klas.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 65 przy ul. Śluzy w Gdańsku, zyskały nowoczesny kolorowy, duży plac zabaw.