Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - „Budowa placu zabaw przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 25 przy ul. Boguckiego 44 w Gdańsku” w ramach programu „Radosna Szkoła"

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa małego placu zabaw w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”.

Plac o powierzchni ok. 239 m2 powstał przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 25 przy ul. Boguckiego 44 w Gdańsku. Zgodnie z rządowym programem posiada amortyzującą upadki, nawierzchnią bezpieczną, wyposażony został także w urządzenia zabawowe. Realizacja zamówienia publicznego obejmowała także wykonanie dojść i ogrodzenia. W trosce zarówno o komfort najmłodszych jak i ich rodziców plac dostępny będzie również w godzinach pozalekcyjnych. 



Zakres rzeczowy robót obejmował: 

• roboty ziemne i rozbiórkowe
• wykonanie nawierzchni bezpiecznej, komunikacyjnej i trawiastej;
• dostawę i montaż urządzeń zabawkowych oraz wyposażenia użytkowego;
• wykonanie ogrodzenia wokół placu zabaw.


Wykonawca robót: JUL-DOM Przemysław Mazurkiewicz 
Koszt realizacji robót budowlanych: 131 610 zł brutto 
Czas realizacji: 03.11.2014 r. – 30.11.2014 r.