Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - „Budowa placu zabaw przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 w Gdańsku przy ul. VII Dwór 7 w Gdańsku” w ramach programu „Radosna Szkoła”.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa placu zabaw w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”.

Plac powstał przy Zespołe Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 przy ul. VII Dwór 7 w Gdańsku i zgodnie z projektem jego powierzchnia wynosi ok. 241 m2. Plac pokryty jest amortyzującą upadki, jednolitą nawierzchnią bezpieczną i wyposażony w urządzenia zabawowe posiadające niezbędne atesty. W ramach inwestycji wykonana została także nawierzchnia trawiasta oraz dojścia i ogrodzenie. W trosce o komfort zarówno najmłodszych jak i ich rodziców plac dostępny jest również w godzinach pozalekcyjnych.Zakres rzeczowy robót obejmował: 

- roboty ziemne i rozbiórkowe;
- wycinka i podcinka istniejącej zieleni
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej komunikacyjnej i trawiastej;
- wykonanie nawierzchni chodnikowej z kostki – 21m2;
- dostawa i montaż urządzeń zabawkowych oraz wyposażenia użytkowego;
- wykonanie ogrodzenia wokół placu zabaw wraz z naprawą istniejącego ogrodzenia;
- nasadzenia drzew.


Wykonawca Firma Handlowo – Usługowa Auto-Sport Ireneusz Konkel z Miechucina 
Koszt realizacji robót: 150 060,00 zł
Czas realizacji 04.11.2014 r. – 30.11.2014 r.