Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 65 w Gdańsku przy ul. Śluzy 6 - Radosna Szkoła.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 65 przy ul. Śluzy w Gdańsku, zyskały nowoczesny kolorowy, duży plac zabaw.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, którego przedmiotem była budowa placu zabaw (o powierzchni 504,0 m2) w standardzie programu „Radosna Szkoła”.

Inwestycja obejmowała wykonanie placu zabaw wraz z wyposażeniem w urządzenia zabawowe oraz zestawy sportowo – rekreacyjne, przeznaczonego dla dzieci klas I-III. Tak jak i inne place budowane w ramach rządowego programu i ten pokryty został dwukolorową bezpieczną nawierzchnią. Plac wyposażony jest w kolorowe urządzenia zabawowe pozwalające na prowadzenie z dziećmi różnorodnych form zajęć ruchowych. W celu zabezpieczenia przed dewastacją teren placu został ogrodzony.Zakres rzeczowy zadania obejmował: 

- wykonanie nawierzchni bezpiecznej;
- wykonanie nawierzchni komunikacyjnej;
- wykonanie nawierzchni trawiastej;
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej;
- roboty ziemne i rozbiórkowe;
- dostawę i montaż urządzeń zabawowych oraz wyposażenia użytkowego;
- wykonanie ogrodzenia wokół placu zabaw;
- nasadzenia drzew i krzewów. 

Wykonawca: MIZAN Sławomir Ossowski z Gdańska
Czas realizacji: 31.07.2014 r. – 12.09.2014 r. 
Koszt realizacji: 229 960,80zł