Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - "Ożywimy ulicę Szklana Huta".

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta zakończyła realizację zadania związanego z zagospodarowaniem terenu przy ul. Szklana Huta w Gdańsku Letnicy. Realizacja polegała na stworzeniu miejsca zabaw dla najmłodszych mieszkańców, strefy do ćwiczeń dla dorosłych oraz wybiegu dla czworonogów. 

Realizacja zadania obejmowała:prace przygotowawcze;
- wykonanie siłowni zewnętrznej;
- wykonanie placu zabaw;
- wykonanie wybiegu dla psów.

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe May Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego
Koszt realizacji: ok.120 tys. zł
Czas realizacji: sierpień - październik 2017 r.

Aktualizacja 13.10.2017 r.

Obecnie zakończono już prace zimne oraz montaż płotu. Niebawem na terenie placu zabaw i siłowni ustawione zostaną urządzenia.

Aktualizacja 14.09.2017 r.

Obecnie na terenie placu budowy wykonywane są podbudowy pod plac zabaw oraz wybieg dla czworonogów. Niebawem Wykonawca przystąpi do realizacji ogrodzenia i ustawiania zabawek. Wykonywane są również obrzeża betonowe.

Aktualizacja

9 sierpnia z Firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe May Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania. Wybrany Wykonawca na realizację inwestycji ma czas do końca października 2017.