Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rewitalizacja placu przy al. Jana Pawła II / ul. Meissnera w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z rewitalizacją placu przy al. Jana Pawła II/ ul. Meissnera w ramach BO 2017.

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania


meissnera park przed

W ramach inwestycji wykonane zostały chodniki, pojawiły się ławki i kosze na śmieci. Teren został również oświetlony i zagospodarowany w zakresie zieleni.


Zadanie obejmowało m.in.:

1. Budowę chodników z kostki brukowej na istniejących wydeptanych ścieżkach.
2. Montaż małej architektury ( ławki, kosze na odpadki). Zostaną ustawione również dwa stoliki do gry w szachy.
3. Wykonanie trawników, nasadzeń krzewów.
4. Wykonanie robót uzupełniających i utwardzenia terenu.

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Niweleta"
Termin realizacji: wrzesień - październik 2018
Koszt inwestycji: ok. 331 tys. zł

Widok po zakończeniu realizacji zadania

PlacJP X 10

 

Aktualizacja 08-10-18

PlacJP X 4

Aktualizacja 24-08-18

W ramach realizacji zadania aktualnie wykonywane są chodniki na uczęszcznych , wydeptanych ścieżkach. Trawniki oraz nasadzenia krzewów. Prowadzone są przygotowania do montażu małej architektury ( ławki, kosze na odpadki ).

 

RewPlacJP VIII 5

Aktualizacja 20.07.2018 r.

16 lipca podpisana została umowa na realizację przedmiotowego zadania z firmą: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Niweleta” Adam Linko z Gdańska. Na realizację zadania wykonawca ma czas do października 2018 r.