Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Plac do gry w bule tzw. "Boulodrom" w parku miejskim przy zbiegu ulic Zakopiańskiej i Bema - BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Projekt przewidywał powiększenie istniejącego terenu rekreacyjnego w parku przy ul. Zakopiańskiej i Bema, o plac do gry w bule. Celem projektu było ożywienie parku, poprzez stworzenie miejsca przyjaznego mieszkańcom Siedlec, którzy będą mogli aktywnie i bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.


Gra w bule polega na precyzyjnym rzucaniu stalowymi kulami do celu. Może w nią grać każdy: rodziny z dziećmi, młodzież dorośli oraz osoby starsze. Bulodrom to równy utwardzony grubym żwirem plac o wymiarach 10 x 10 m, na którym odbywa się gra. Miejsce to będzie ogólnodostępne dla wszystkich przez cały rok, a korzystanie z niego jest bezpłatne.

Wykonawca: WT BONSAI
Termin realizacji: listopad 2018 r. - luty 2019 r. 
Koszt inwestycji: ok 143 tys. zł

Teren inwestycji

Widok po realizacji zadania

Zasady gry dostępne pod linkiem >>>

 

Aktualizacja 31.01.2019 r.

Na terenie budowy Wykonawcy pozostał montaż gumowych nakładek i dokończenie wierzchniej warstwy boiska.

Bouldrom Bema 02 19 1

Aktualizacja 14.12.2018 r.

30 listopada podpisana została umowa na realizację robót polegających na wykonaniu "Plac do gry w bule tzw. "Boulodrom" w parku miejskim przy zbiegu ulic Zakopiańskiej i Bema - BO 2018" z firmą WT Bonsai Sp. z o.o. Wykonawca ma czas na realizację zadania do maja 2019 roku.

Aktualizacja 12.04.2018 r.

30 marca podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą MG INVENT Mariusz Gruchała z Gdańska. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do lipca 2018 r.