Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa placu zabaw przy ul. Wyrobka i Czecha w ramach BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie placu zabaw przy ul. Wyrobka i Czecha, w bliskim sąsiedztwie szkoły przy ul. Marusarzówny. Wniosek zakładał wzbogacenie wskazanego terenu o urządzenia zabawowe oraz ławki. Na placu zabaw pojawiła się również bezpieczna nawierzchnia żwirowa.

Przedmiotem zamówienia było zagospodarowanie przestrzeni przy ul. Czecha i Wyrobka. Teren objęty inwestycją zlokalizowany jest w Gdańsku w dzielnicy Piecki - Migowo.


Była to kontynuacja budowy parku wypoczynkowo-rekreacyjnego na placu zabaw realizowanego w ramach zadania „Rad Osiedli i Dzielnic”:

Zakres prac obejmował m.in.  prace rozbiórkowe, wykonanie konstrukcji nawierzchni placu zabaw, urządzenie placu zabaw, a także wykonanie elementów małej architektury.

Na terenie placu powstało również linarium realizowane w ramach projektu:„5 linariów w 5 gdańskich dzielnicach: na Przymorzu, Zaspie, Morenie, Osowie i Kokoszkach w Gdańsku” w ramach „Budżetu Obywatelskiego 2018 w Gdańsku”: Zakres  prace obejmował prace rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni bezpiecznej, wykonanie urządzenia.

Wykonawca: Zakład Budowlany Rafał Lehmann
Koszt realizacji: ok. 175 tys. zl
Czas realizacji: sierpień 2018 r. - luty 2019 r.


Widok przed rozpoczęciem realizacji zadaniaWidok po zakończeniu realizacji zadania

Wyrobka 03 19 8

Aktualizacja 22.02.2019 r.

Plac zabaw został wzbogacony o LINARIUM, piramidę pajęczą.

Plac zab Wyrobka 02 3

Aktualizacja 17.10.2018 r.

Wykonano prace porządkowe oraz rozbiórkowe. Ułożone zostały nowe krawężniki oraz nawieziono świeży piach.

Wyrobka X 5

Aktualizacja 19.09.2018 r.

W postępowaniu przetargowym na realizację placu zabaw startował jeden wykonawca - Zakład Budowlany Rafał Lehmann, z którym 23 sierpnia podpisano umowę na realizację robót. Zgodnie z dokumentem zakończenie realizacji prac planowane jest na koniec listopada br.

Link do postępowania przetargowego na stronie internetowej.